Ať je jaro, léto podzim nebo zima, zdobení nehtů bude vždycky trendy.

Nail art neboli zdobení nehtů. Necháváte si basic gelové nehty nebo zdobíte? Střídmě nebo bohatě? Nail art má nekonečně mnoho možností, díky kterým se můžete na nehtech vyřádit. Zdobení nehtů nikdy nevyjde z módy. Nechte se tak na moment unést a objevte jeho kouzlo.

Ať vyberete jakoukoliv techniku či materiál pro zdobení nehtů, základem jsou kvalitně provedené gelové nehty. Pak už je jen na vás jakou z technik a zdobení budou nosit vaše gelové nehty. Mohou to být kamínky, fólie, třpytky nebo třeba vodolepky. Začneme tedy od toho nejoblíbenějšího z NAIL ART.

Zdroj: Nikola Kowalski

NAIL ART

Vodolepky

Vodolepky na nehty jsou jednou z nejoblíbenějších technik zdobení. Navržené tak, aby zdobení s nimi bylo rychlé a efektivní. Nail art za pomocí vodolepky spočívá v přiložení vlhkého motivu na nehet, následném vyhlazení a nanesení ukončovacího gelu na závěr. Ano, to je celé. My vám říkali, že práce s nimi je velmi snadná.

Fólie

Nail art za pomoci zdobící fólie, která zaručí dokonalý výsledek na vašich gelových nehtech. Fólii si můžete nastříhat podle přání, na nehet nanesete speciální Foil gel, na celý nehet nebo v podobě ornamentu či vzoru. Pak už jen fólii otlačíte na dané místo a zafixujete leskem. Wau efekt rozhodně zaručen!

Kamínky

Zdobení nehtů kamínky. Ať už vyberete jakýkoliv tvar, velikost nebo barvu, elegance bude na prvním místě. Kamínky se aplikují na povrch nehtu zapuštěním do poslední vrstvy UV gelu, který následně polymerizujete v UV lampě. Zvolíte jemnější perličky, kaviár nebo větší kamínky třeba od Swarovski? Jejich kvalita je nejlepší na trhu. Nejen, že mají dokonalý lesk, ale i dlouhou výdrž.

Zdroj: Veronika Volavá                                                      Zdroj: Andrea Zemanová

Třpytky

Buďte hvězdou při každé příležitosti a dopřejte svým gelovým nehtům pořádný třpyt. Kolekce Glitter Mermaid jsou třpytky s krásnými odlesky. Stačí je pouze zaleštit do výpotku vytvrzeného Foil gelu Clear a perfektní nehty jsou na světě.

Stamping

Málem bychom zapomněli na kdysi oblíbenou techniku, kterou je razítkování. A že ji teď výrobci ještě víc vyšperkovali, vrátila se tak zase zpátky. Znáte metodu stamping? V tomto případě bude o zábavu postaráno. Vyberte si motiv, naneste na něj GLAMORA STAMPI lak a můžete tisknout, jak se vám zlíbí. Na závěr stačí motiv zaleskovat a máte hotovo. 

Zdroj: Karolína Procházková

Jste zastánci maleb na gelové nehty? Máme pro vás tip! Na zdobení nehtů ornamenty můžete použít akrylové barvy. Díky své vysoké pigmentaci se s nimi maluje krásně. Pokud však chcete docílit nehtů se zrcadlovým, neonovým efektem či metalickým odleskem, sáhněte po speciálních pigmentech. Mramorový efekt na vašich nehtech zase docílíte pomocí INK Polish. Na výběr máte hned z několika barev. Nezapomínejte ani na to, že každá technika si žádá speciální pomůcky na zdobení nehtů.

Před každým takovým NAIL ART pořádně promyslete, na jakou příležitost budou vaše nehty navrženy. Nezapomínejte ani na to, jaké je momentálně roční období, a jaké jsou trendy ve zdobení gelových nehtů. Může se jednat o vánoční zdobení nehtů, plesové zdobení nebo úplně jednoduché zdobení nehtů, jen tak pro zpestření. Nebojte se a hledejte inspiraci na obrázcích.

Mohlo by vás zajímat